Zasklívací systémy

 Letak-2014-zasklime-balkony Nabízíme zasklení rámovým systémem pro balkóny, lodžie, terasy, zimní zahrady. Systém je možné použít jako vnitřní stěny s posuvem nebo jako pevné tzv. fixní dílce. Ideální pro vnitřní výlohy, rozdělení kanceláří. Systém vypadá velice luxusně a nadzdvihuje vzhled a reprezentaci.

Vyrábíme a dodáváme pouze ty nejlepší systémy na trhu!!!

Ke staženíKatalog a ceník - Reference - www.zasklime-balkony.cz

Rámové systémy GLASA

Rámové zasklení GLASAPosuvný systém zasklení GLASA® je určen pro zasklívaní balkónů, lodžií a zimních zahrad. Vyznačuje se lehkou subtilní hliníkovou konstrukcí a velkou plochou zasklení. Tento systém je tvořen posuvnými dveřmi, resp.okny, které jezdí na kolejnicích z hliníku. Kolejnice mohou být až čtyřnásobné a v tom případě se při otevření shrnují všechna čtyři okna k jedné straně – větrá tak až 75 % plochy. Pojezd dveří je na bezúdržbových ložiscích z nerez oceli opatřených plastovou bandáží pro snížení hlučnosti. Spojovacím prvkem hliníkových profilů jsou plastové rohy. Proti nadměrnému prostupu vzduchu a prachu je systém chráněn mohérovým kartáčkovým těsněním, které je umístěno jak mezi křídly navzájem, tak mezi křídly a kolejnicemi. Posuvná okna jsou zajištěna proti násilnému vysazení bezpečnostními pojistkami. Drenážní otvory a důmyslná konstrukce kolejového profilu umožňují snadný odtok vody. Jednou z velkých předností zasklení GLASA® je velice snadná montáž a demontáž celého systému. Pro vysazení jednotlivých křídel stačí jen povolit šrouby a uvolnit bezpečnostní pojistky proti vysazení. Typ zasklení je dán umístěním systému GLASA® v prostředí. Nejčastěji používáme sklo float 4 nebo 6 mm, může být použito sklo izolační, sklo kalené, sklo bezpečnostní. Všechny tyto typy skel jsou čiré a nebrání tak přímému průniku světla do bytu.

Bezrámové systémy OPTIMI

Bezrámové zasklení Optimi

Bezrámový posuvný a otočný zasklívací systém z čirého bezpečnostního skla o tloušťce 6 mm a vodicích hliníkových profilů pro zasklení lodžií, balkónů a výklenků domů. Skleněné tabule jsou vsazeny do plastových dílců zajišťujících posun křídel ve vodících kolejnicích a jejich následné otevírání. 2 – 16 posuvných a otvíravých křídel pojíždí po spodní kolejnici v úrovni zábradlí a jsou vedena horní kolejnicí stejného tvaru (nezasahují do vnitřního prostoru lodžie či balkónu). Ve spodní kolejnici jsou vyraženy drenážní otvory pro odtékání dešťové vody a tajícího sněhu. Boční uzavírací profily a speciální těsnění mezi křídly zajišťují téměř dokonalou těsnost celé konstrukce. Ve spodní a horní rovině jsou průduchy pro trvalou infiltraci. Systém je koncipován tak, aby byl použitelný pro všechny modulové rozměry i konstrukční soustavy. Bezrámový systém je používán především pro zasklívání balkónů a lodžií, popř. horní zasklení v altánech.

Příslušenství

Mezi dopňky nabízíme sušáky, konzole, předzahrádky vše bez vrtání.

Bližší informace Vám rádi sdělíme.

Fotogalerie


 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontaktujte nás

!FIRMA

Hhjhsajfhhsadf 123
Hhjhsafjhhj 123 45

E-mail: !EMAIL
Tel.: !TELEFON


Zvětšit mapu